sonnentor
Pakiranje: 120 g
Cena na enoto: 25,42 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
podravka
120 g
2,79 €
23,25 €/kg
TUŠ IZDELEK
680 g
1,85 €
2,72 €/kg
280 g
1,25 €
4,46 €/kg
despar
380 g
0,69 €
1,82 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €
2,02 €
200 g
1,95 €
13,95 €/kg