zanetti
Pakiranje: 120 g
Cena na enoto: 23,25 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
kinder
120 g
1,76 €
2,34 €
19,50 €/kg
1,71 €
1,83 €
15,25 €/kg
s-budget
400 g
3,34 €
2,30 €
5,75 €/kg
minusl
200 g
2,55 €
12,75 €/kg
250 g
2,49 €
9,96 €/kg
zelene doline
3,89 €
15,56 €/kg
2,65 €
3,79 €
15,16 €/kg
milsani
700 g
4,22 €
4,19 €
5,99 €/kg
z bregov
500 g
4,89 €
9,78 €/kg
spar
2,45 €
3,29 €
13,16 €/kg
ljubljanske mlekarne
350 g
2,99 €
5,48 €
15,66 €/kg