natureta
Pakiranje: 570 g
Cena na enoto: 7,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
4 kg
8,04 €
11,99 €
3,00 €/kg
8,39 €
2,10 €/kg
TUŠ IZDELEK
165 g
1,79 €
10,85 €/kg
fant
40 g
1,95 €
48,75 €/kg
gea
420 g
3,99 €
9,50 €/kg
2,19 €
5,21 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
4,79 €
5,99 €
74,88 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €