despar
Pakiranje: 125 g
Cena na enoto: 14,32 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
380 g
0,69 €
1,82 €/kg
maggi
125 g
1,89 €
2,51 €
20,08 €/kg
2,02 €
2,69 €
21,52 €/kg
2,39 €
2,49 €
19,92 €/kg
droga
700 g
3,79 €
5,41 €/kg
garden good
680 g
1,99 €
3,66 €/kg
natureta
850 g
4,29 €
4,49 €
5,28 €/kg
4,25 €
4,47 €
5,26 €/kg
415 g
2,99 €
7,20 €/kg
2,55 €
2,79 €
4,59 €
5,40 €/kg