sonnentor
Pakiranje: 55 g
Cena na enoto: 99,82 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
proteini.si
55 g
1,19 €
1,59 €
28,91 €/kg
TUŠ IZDELEK
500 g
2,49 €
4,98 €/kg
1 kg
4,09 €
4,09 €/kg
50 g
1,35 €
27,00 €/kg
maggi
42 g
1,29 €
1,99 €
47,38 €/kg
s-budget
25 g
1,16 €
46,40 €/kg
dolcela
350 g
4,99 €
14,26 €/kg
12 g
0,77 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
12,48 €/kg