s-budget
Pakiranje: 680 g
Cena na enoto: 2,51 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
25 g
1,16 €
46,40 €/kg
TUŠ IZDELEK
680 g
2,49 €
2,59 €
3,81 €/kg
1,85 €
2,72 €/kg
garden good
1,99 €
3,66 €/kg
kotanyi
1,08 €
1,09 €
43,60 €/kg
0,92 €
1,15 €
46,00 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €