spar natur pur
Pakiranje: 550 g
Cena na enoto: 4,71 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
podravka
500 g
1,59 €
1,99 €
3,98 €/kg
1,79 €
3,58 €/kg
mcennedy
550 g
2,79 €
5,07 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg
4,72 €
2,02 €
200 g
13,95 €/kg
1,95 €
mercator
320 g
1,39 €
5,59 €/kg
power force
1 kos
0,93 €
0,93 €/kos