thomy
Pakiranje: 380 g
Cena na enoto: 11,29 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
420 g
2,79 €
6,64 €/kg
gourmet finest cuisine
380 g
4,05 €
10,66 €/kg
despar
0,69 €
1,82 €/kg
165 g
1,49 €
9,03 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
4,79 €
5,99 €
74,88 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €
2,02 €
200 g
1,95 €
13,95 €/kg