s-budget
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 4,97 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
25 g
1,16 €
46,40 €/kg
baškovč
300 g
4,19 €
13,97 €/kg
bakina tajna
4,77 €
4,05 €
13,50 €/kg
3,59 €
4,79 €
15,97 €/kg
4,95 €
16,50 €/kg
happy harvest
1 kg
1,50 €
1,50 €/kg
TUŠ IZDELEK
3,19 €
500 g
0,89 €
1,78 €/kg
bufo
6,38 €/kg
BUFO EKO
3,29 €
6,58 €/kg
2,49 €
400 g
1,01 €
1,19 €
2,98 €/kg