zelene doline
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 18,97 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
180 g
0,83 €
4,61 €/kg
0,89 €
1,19 €
6,61 €/kg
250 g
3,89 €
15,56 €/kg
2,65 €
3,79 €
15,16 €/kg
1 kg
6,99 €
14,49 €
14,49 €/kg
150 g
1,69 €
2,14 €
14,27 €/kg
7,93 €/kg
0,95 €
1,09 €
0,44 €
0,69 €
3,83 €/kg