spar
Pakiranje: 17 g
Cena na enoto: 117,06 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
280 g
1,25 €
4,46 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €
200 g
13,95 €/kg
1,95 €
mercator
320 g
1,39 €
1,79 €
5,59 €/kg
power force
1 kos
0,93 €
0,93 €/kos
sol&mar
540 g
0,99 €
1,83 €/kg
s-budget
25 g
1,16 €
46,40 €/kg