spar vital
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 7,93 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
1,99 €
9,95 €/kg
250 g
2,39 €
9,56 €/kg
400 g
2,19 €
5,48 €/kg
dr. oetker
150 g
2,61 €
17,40 €/kg
2,99 €
19,93 €/kg
2,95 €
19,67 €/kg
TUŠ IZDELEK
3,19 €
eva
100 g
5,49 €
54,90 €/kg
schar
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
kotanyi
40 g
1,75 €
54,75 €/kg
2,09 €
52,25 €/kg
2,08 €