žito
Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 1,48 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
2,99 €
5,98 €/kg
1,55 €
2,59 €
5,18 €/kg
4,29 €
mlinotest
1 kg
1,15 €
1,47 €
1,47 €/kg
VSAKDAN
1,79 €
1,79 €/kg
mercator
1,69 €
1,34 €
1,34 €/kg
ostalo
5,19 €
4,99 €
4,99 €/kg
minute
1,39 €
1,39 €/kg
5 kg
2,49 €
3,79 €
0,76 €/kg
TUŠ IZDELEK
3,19 €
eva
100 g
5,49 €
54,90 €/kg
schar
250 g
1,89 €
7,56 €/kg