meggle
Pakiranje: 430 g
Cena na enoto: 5,51 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar
180 g
0,59 €
0,75 €
4,17 €/kg
mila
400 g
0,95 €
2,38 €/kg
milfina
0,54 €
3,00 €/kg
0,61 €
3,39 €/kg
200 g
1,29 €
0,99 €
4,95 €/kg
250 g
4,59 €
3,67 €
14,68 €/kg
3,21 €
18,36 €/kg
3,65 €
140 g
1,99 €
1,49 €
10,64 €/kg
14,21 €/kg
free zone
0,69 €
0,62 €
3,44 €/kg
TUŠ IZDELEK
0,55 €
3,06 €/kg