ljubljanske mlekarne
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 17,56 €/kg
Izdelki, ki bi ti lahko bili všeč
250 g
2,99 €
11,96 €/kg
milfina
2,88 €
11,52 €/kg
deliso
200 g
2,59 €
12,95 €/kg
TUŠ IZDELEK
3,49 €
13,96 €/kg
planika
20,89 €
370 g
4,09 €
11,05 €/kg
1 kg
20,39 €
20,39 €/kg