s-budget
Pakiranje: 110 g
Cena na enoto: 3,73 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
25 g
1,16 €
46,40 €/kg
TUŠ IZDELEK
110 g
0,69 €
6,27 €/kg
podravka
120 g
2,79 €
23,25 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg
4,72 €
200 g
13,95 €/kg
1,95 €
2,02 €
mercator
320 g
1,39 €
1,79 €
5,59 €/kg