despar premium
Pakiranje: 250 ml
Cena na enoto: 31,96 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
deluxe
250 ml
3,49 €
13,96 €/L
ponti
3,99 €
4,98 €
19,92 €/L
TUŠ IZDELEK
500 ml
2,09 €
4,18 €/L
mediterra
15,99 €
63,96 €/L
oljarna središče
7,84 €
7,89 €
31,56 €/L
7,79 €
31,16 €/L
spar
2,49 €
9,96 €/L
kania
1,19 €
4,76 €/L
1 L
0,89 €
0,89 €/L
renški hram
3 L
4,12 €
5,49 €
1,83 €/L