aviko
Pakiranje: 750 g
Cena na enoto: 3,40 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
750 g
3,19 €
4,25 €/kg
1 kg
3,39 €
3,39 €/kg
600 g
2,09 €
3,48 €/kg
mc cain
5,79 €
7,72 €/kg
TUŠ IZDELEK
6,59 €
8,79 €
11,72 €/kg
7,99 €
10,65 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €