s-budget
Pakiranje: 70 g
Cena na enoto: 16,57 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
25 g
1,16 €
46,40 €/kg
TUŠ IZDELEK
70 g
1,65 €
23,57 €/kg
0,77 €
11,00 €/kg
bufo organic
4,49 €
64,14 €/kg
20 g
0,97 €
48,50 €/kg
maestro
15 g
1,09 €
1,45 €
96,67 €/kg
50 g
1,99 €
39,80 €/kg
29,00 €/kg
dolcela
12 g
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg