lobo
Pakiranje: 50 g
Cena na enoto: 37,80 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
50 g
0,59 €
11,80 €/kg
1,35 €
27,00 €/kg
1,05 €
21,00 €/kg
1,99 €
39,80 €/kg
1,45 €
29,00 €/kg
kotanyi
1,66 €
33,20 €/kg
670 g
1,89 €
1,29 €
1,93 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg
4,72 €