maestro
Pakiranje: 70 g
Cena na enoto: 41,29 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
25 g
0,69 €
27,60 €/kg
70 g
1,65 €
23,57 €/kg
bufo organic
4,49 €
64,14 €/kg
15 g
1,09 €
1,45 €
96,67 €/kg
NUTRIGOLD
100 g
5,79 €
57,90 €/kg
0,77 €
11,00 €/kg
40 g
1,35 €
33,75 €/kg
agona
200 g
6,49 €
32,45 €/kg
3,99 €
19,95 €/kg
3,49 €
17,45 €/kg
1,61 €
8,05 €/kg
28 g
0,87 €
31,07 €/kg