dr. oetker
Pakiranje: 8 g
Cena na enoto: 36,25 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
38 g
0,89 €
23,42 €/kg
0,93 €
24,47 €/kg
0,88 €
23,16 €/kg
150 g
2,61 €
17,40 €/kg
2,39 €
2,99 €
19,93 €/kg
1,99 €
2,95 €
19,67 €/kg
100 g
1,89 €
1,95 €
19,50 €/kg
19,90 €/kg
0,68 €
0,69 €
18,16 €/kg
0,63 €
0,85 €
22,37 €/kg
billington´s
500 g
3,19 €
6,38 €/kg
ponti
300 g
5,39 €
17,97 €/kg