bam
Pakiranje: 25 g
Cena na enoto: 159,60 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
s-budget
25 g
1,16 €
46,40 €/kg
dolcela
1,39 €
1,85 €
74,00 €/kg
TUŠ IZDELEK
0,69 €
27,60 €/kg
ORKA
1,05 €
42,00 €/kg
500 g
2,49 €
4,98 €/kg
1 kg
4,09 €
4,09 €/kg
250 g
0,89 €
3,56 €/kg
350 g
4,99 €
14,26 €/kg
50 g
1,35 €
27,00 €/kg
45 g
30,00 €/kg
maggi
42 g
1,29 €
1,99 €
47,38 €/kg