Pakiranje: 130 g
Cena na enoto: 19,15 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
sunsnacks
130 g
1,18 €
9,08 €/kg
chio
2,29 €
1,69 €
13,00 €/kg
viki
90 g
1,89 €
1,59 €
17,67 €/kg
1,49 €
1,75 €
19,44 €/kg
1,95 €
21,67 €/kg
spar premium
105 g
8,99 €
6,49 €
61,81 €/kg
lindt
200 g
5,59 €
7,99 €
39,95 €/kg
orbit
14 g
0,89 €
63,57 €/kg
smarties
34 g
1,33 €
39,12 €/kg
balconi
280 g
2,69 €
9,61 €/kg