mcennedy
Pakiranje: 450 g
Cena na enoto: 3,31 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
240 g
2,29 €
9,54 €/kg
s-budget
450 g
4,39 €
4,38 €
9,73 €/kg
spar veggie
3,59 €
4,49 €
9,98 €/kg
smarties
34 g
1,33 €
39,12 €/kg
corny
140 g
2,38 €
17,00 €/kg
spar natur pur
125 g
1,19 €
1,49 €
11,92 €/kg
fiorentini
100 g
2,99 €
29,90 €/kg
sunsnacks
130 g
1,18 €
9,08 €/kg
500 g
1,99 €
3,98 €/kg
minute
1 kg
1,99 €/kg
gorenjka
2,79 €
3,49 €
34,90 €/kg