deliso
Pakiranje: 800 g
Cena na enoto: 9,36 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
800 g
5,59 €
6,99 €
8,74 €/kg
200 g
2,99 €
14,95 €/kg
400 g
2,79 €
3,49 €
8,73 €/kg
cepparo
4,49 €
7,39 €
9,24 €/kg
300 g
3,19 €
3,99 €
13,30 €/kg
JAEGER
1 kg
4,99 €
10,49 €
10,49 €/kg
2,39 €
2,45 €
3,09 €
15,45 €/kg
KGZ ŠKOFJA LOKA
17,99 €
17,99 €/kg
TUŠ IZDELEK
15,59 €
15,59 €/kg