Pakiranje: 2 kg
Cena na enoto: 0,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
s&z brez bz
2 kg
1,99 €
2,49 €
1,25 €/kg
s-budget
1,69 €
0,85 €/kg
POMARANČA
2,99 €
1,50 €/kg
spar natur pur
600 g
1,79 €
4,15 €/kg
ostalo
1 kg
1,89 €
1,49 €
1,49 €/kg
2,13 €
2,20 €
2,49 €/kg
40 g
6,29 €
8,99 €
224,75 €/kg
0,39 €
0,42 €
minute
200 g
1,29 €
8,45 €/kg
bimed
120 g
2,44 €
3,49 €
29,08 €/kg
L INSALATA
1,56 €
7,80 €/kg