spar
Pakiranje: 195 g
Cena na enoto: 9,18 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
280 g
1,25 €
4,46 €/kg
schar
200 g
3,79 €
3,69 €
18,45 €/kg
3,59 €
lino
3,19 €
15,95 €/kg
2,69 €
13,45 €/kg
s-budget
25 g
1,16 €
46,40 €/kg
dolcela
350 g
4,99 €
14,26 €/kg
dr. oetker
340 g
4,49 €
13,21 €/kg
rangus
500 g
2,49 €
4,98 €/kg
droga
700 g
5,41 €/kg
gullon
210 g
2,39 €
11,38 €/kg