sol&mar
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 11,16 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
240 g
3,89 €
16,21 €/kg
mercator
250 g
1,99 €
2,79 €
11,16 €/kg
TUŠ IZDELEK
7,49 €
29,96 €/kg
perutnina ptuj
3,29 €
13,16 €/kg
2,46 €
2,47 €
9,88 €/kg
kras
4,68 €
6,69 €
26,76 €/kg
MARKO ŽERAK
200 g
3,39 €
16,95 €/kg
arvaj
1 kg
26,89 €
26,89 €/kg
spar premium
33,99 €
33,99 €/kg
spar
400 g
2,57 €
6,43 €/kg
kz sevnica
16,99 €
16,49 €
16,49 €/kg