sol&mar
Pakiranje: 160 g
Cena na enoto: 6,19 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
PEK.PEČJAK
160 g
1,81 €
2,59 €
16,19 €/kg
despar premium
200 g
3,29 €
16,45 €/kg
ceremeal
125 g
1,89 €
15,12 €/kg
300 g
1,93 €
1,92 €
6,40 €/kg
crispy
150 g
2,89 €
19,27 €/kg
2,99 €
19,93 €/kg