pez
Pakiranje: 25 g
Cena na enoto: 46,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TWO TO ONE
25 g
1,25 €
1,29 €
51,60 €/kg
RELKON HELLAS
1,45 €
58,00 €/kg
sweet land
80 g
0,49 €
6,13 €/kg
skittles
38 g
0,81 €
0,83 €
21,84 €/kg
CEDEVITA VIN
18 g
0,65 €
0,67 €
37,22 €/kg
TUŠ IZDELEK
500 g
3,59 €
7,18 €/kg
mentos
1,19 €
1,23 €
32,37 €/kg
trolli
200 g
2,19 €
10,95 €/kg
haribo
175 g
1,39 €
7,94 €/kg