s-budget
Pakiranje: 65 g
Cena na enoto: 6,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
25 g
1,16 €
46,40 €/kg
TUŠ IZDELEK
65 g
0,59 €
9,08 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg
4,72 €
200 g
2,79 €
13,95 €/kg
1,95 €
2,02 €
mercator
320 g
1,39 €
1,79 €
5,59 €/kg
power force
1 kos
0,93 €
0,93 €/kos
italiamo
500 g
0,99 €
1,98 €/kg