pringles
Pakiranje: 160 g
Cena na enoto: 21,19 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
lorenz
110 g
1,39 €
2,79 €
25,36 €/kg
spar natur pur
125 g
1,19 €
1,49 €
11,92 €/kg
chio
280 g
3,49 €
4,99 €
17,82 €/kg
4,79 €
3,79 €
13,54 €/kg
san carlo
50 g
0,99 €
0,83 €
16,60 €/kg
100 g
1,99 €
19,90 €/kg
130 g
2,29 €
1,69 €
13,00 €/kg
krispper
25 g
1,60 €
91,60 €/kg
1,74 €
2,49 €
19,15 €/kg
spar
800 g
2,89 €
3,61 €/kg
pom bär
2,99 €
29,90 €/kg
pez
51 g
1,03 €
20,20 €/kg