spar vital
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 3,98 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg
4,72 €
marodi
1,45 €
3,63 €/kg
2,99 €
2,74 €
6,85 €/kg
TUŠ IZDELEK
0,71 €
0,83 €
2,08 €/kg
1,01 €
1,19 €
2,98 €/kg
sol&mar
540 g
0,99 €
1,83 €/kg
1,49 €
3,73 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
99,17 €/kg
2,02 €
2,79 €
200 g
13,95 €/kg