špin
Pakiranje: 230 g
Cena na enoto: 31,70 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
230 g
4,15 €
5,19 €
22,57 €/kg
special moments
4,49 €
19,52 €/kg
landana
200 g
4,65 €
4,69 €
23,45 €/kg
vepo
250 g
3,89 €
15,56 €/kg
castellano
1 kg
28,89 €
28,89 €/kg
el pastor
150 g
3,99 €
26,60 €/kg
free zone
300 g
2,79 €
3,69 €
12,30 €/kg
pomurske mlekarne
5,79 €
8,29 €
27,63 €/kg
president
100 g
39,90 €/kg
zelene doline
550 g
9,29 €
8,49 €
15,44 €/kg
8,99 €
16,35 €/kg