s-budget
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 5,63 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
3,34 €
2,30 €
5,75 €/kg
4,49 €
11,23 €/kg
2,64 €
2,62 €
6,55 €/kg
500 g
3,90 €
4,73 €
9,46 €/kg
250 g
2,49 €
9,96 €/kg
2,79 €
11,16 €/kg
125 g
1,13 €
1,01 €
8,08 €/kg
1,97 €
7,88 €/kg
deliso
3,49 €
8,73 €/kg
vepo
3,99 €
9,98 €/kg
1,09 €
4,36 €/kg