Pakiranje: 250 ml
Cena na enoto: 5,12 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
night orient
750 ml
6,49 €
8,79 €
11,72 €/L
beefeater
250 ml
2,69 €
10,76 €/L
1,99 €
2,49 €
9,96 €/L
1,87 €
jp.chenet
professorado
1,85 €
2,48 €
9,92 €/L
four roses
40,24 €
160,96 €/L
vipava 1894
1 L
3,99 €
3,99 €/L
goriška brda
5 L
15,99 €
18,49 €
3,70 €/L
7,88 €
7,89 €
10,52 €/L