moj vrt
Pakiranje: 560 g
Cena na enoto: 6,23 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
420 g
2,09 €
4,98 €/kg
mikado
820 g
3,49 €
4,26 €/kg
2,99 €
3,65 €/kg
3,09 €
3,77 €/kg
2,79 €
3,40 €/kg
720 g
4,15 €/kg
droga
700 g
3,79 €
5,41 €/kg
garden good
680 g
1,99 €
2,49 €
3,66 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
4,79 €
5,99 €
74,88 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg