Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
7,49 €
6,99 €
6,99 €/kg
1 kos
0,95 €
0,89 €
0,89 €/kos
seeberger
200 g
5,99 €
29,95 €/kg
125 g
1,99 €
2,49 €
19,92 €/kg
minute
1,29 €
1,69 €
8,45 €/kg
bimed
120 g
2,44 €
3,49 €
29,08 €/kg
L INSALATA
1,49 €
1,56 €
7,80 €/kg
100 g
1,19 €
14,90 €/kg
spar natur pur
0,99 €
9,90 €/kg
s&z brez bz
2,79 €
2,49 €/kos
spar
400 g
1,79 €
2,59 €
6,48 €/kg