Pakiranje: 680 g
Cena na enoto: 11,75 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
680 g
2,19 €
3,22 €/kg
2,49 €
2,59 €
3,81 €/kg
garden good
1,99 €
3,66 €/kg
3,69 €
3,99 €
5,87 €/kg
165 g
1,79 €
10,85 €/kg
o´plant
420 g
1,49 €
3,55 €/kg
690 g
2,16 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
nescafe
112 g
5,98 €
5,99 €
53,48 €/kg