pisinium
Pakiranje: 230 g
Cena na enoto: 36,91 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar
230 g
2,99 €
3,07 €
13,35 €/kg
TUŠ IZDELEK
100 g
1,75 €
17,50 €/kg
200 g
1,99 €
2,35 €
11,75 €/kg
panvita
1,60 €
2,29 €
22,90 €/kg
1,72 €
1,42 €
2,19 €
21,90 €/kg
pik vrbovec plus
125 g
1,74 €
2,49 €
19,92 €/kg
jomi
2,24 €
29,90 €/kg
2,39 €
3,19 €
31,90 €/kg
s-budget
150 g
1,04 €
1,39 €
9,27 €/kg