rio mare
Pakiranje: 168 g
Cena na enoto: 36,61 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
MARJAN VOČE
200 g
1,55 €
7,75 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
4,79 €
5,99 €
74,88 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €
13,95 €/kg
1,95 €
mercator
320 g
1,39 €
1,79 €
5,59 €/kg
power force
1 kos
0,93 €
0,93 €/kos