ocean sea
Pakiranje: 900 g
Cena na enoto: 4,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
1,69 €
6,76 €/kg
pekarna pečjak
900 g
11,49 €
12,77 €/kg
7,47 €
ledo
300 g
3,39 €
11,30 €/kg
kvibo
1,95 €
2,19 €
8,76 €/kg
dr. oetker
340 g
3,69 €
4,79 €
14,09 €/kg
4,59 €
13,50 €/kg
325 g
14,74 €/kg
3,59 €
pausa pizza
370 g
4,78 €
5,98 €
16,16 €/kg
natureta
450 g
1,62 €
1,22 €
2,71 €/kg