bake rolls
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 11,13 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
žito
80 g
0,39 €
0,49 €
6,13 €/kg
pekarna grosuplje
0,69 €
8,63 €/kg
0,79 €
9,88 €/kg
EDNA
7 day's
0,99 €
12,38 €/kg
0,84 €
tuc
0,74 €
9,25 €/kg
-
1,18 €
4,88 €/kg
spar natur pur
500 g
2,39 €
4,78 €/kg
ostalo
150 g
1,69 €
11,27 €/kg