Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 18,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
barcaffe
100 g
1,96 €
2,45 €
24,50 €/kg
2,09 €
nescafe
6,59 €
65,90 €/kg
375 g
7,89 €
8,99 €
23,97 €/kg
7,64 €
20,37 €/kg
7,99 €
21,31 €/kg
300 g
7,19 €
5,99 €
19,97 €/kg
TUŠ IZDELEK
1,65 €
16,50 €/kg
s-budget
1 kg
9,99 €
9,99 €/kg
spar natur pur
5,33 €
53,30 €/kg
ritual
3,99 €
3,59 €
35,90 €/kg