don don
Pakiranje: 180 g
Cena na enoto: 10,50 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
240 g
2,99 €
12,46 €/kg
2,69 €
2,15 €
8,96 €/kg
1 kg
3,19 €
3,58 €
3,58 €/kg
280 g
1,98 €
1,99 €
7,11 €/kg
2,19 €
7,82 €/kg
90 g
0,79 €
8,78 €/kg
ostalo
180 g
3,39 €
18,83 €/kg
EDNA
320 g
2,67 €
8,34 €/kg
ditsch
100 g
1,09 €
10,90 €/kg
mercator
1,79 €
1,79 €/kg
jure
250 g
4,29 €
17,16 €/kg
PEK.GERŠAK
500 g
3,59 €
7,18 €/kg