the bridge
Pakiranje: 260 g
Cena na enoto: 11,50 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
milsani
500 g
1,42 €
2,84 €/kg
dukat
100 g
1,09 €
1,55 €
15,50 €/kg
0,99 €
1,29 €
12,90 €/kg
ego
330 g
1,69 €
5,12 €/kg
80 g
3,89 €
48,63 €/kg
lyttos
450 g
2,49 €
5,53 €/kg
nescafe
112 g
5,98 €
5,99 €
53,48 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €