Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 3,99 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
natureta
280 g
4,19 €
14,96 €/kg
3,99 €
14,25 €/kg
3,39 €
1 kg
15,99 €
15,99 €/kg
spar to go
9,99 €
9,99 €/kg
9,49 €
9,49 €/kg
TUŠ IZDELEK
680 g
2,19 €
3,22 €/kg
4 kg
14,79 €
10,29 €
2,57 €/kg
11,62 €
2,91 €/kg
mikado
820 g
4,13 €/kg
minute
200 g
2,49 €
12,45 €/kg