z'dežele
Pakiranje: 360 g
Cena na enoto: 13,03 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
10,59 €
10,59 €/kg
240 g
13,99 €
10,99 €
45,79 €/kg
100 g
3,69 €
36,90 €/kg
8,99 €
8,99 €/kg
500 g
5,99 €
11,98 €/kg
pickies
210 g
3,35 €
4,19 €
19,95 €/kg
3,14 €
spar
400 g
2,57 €
6,43 €/kg
ave grill
480 g
5,49 €
6,99 €
14,56 €/kg
4,89 €
10,19 €/kg
jomi
2,24 €
2,99 €
29,90 €/kg