Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar natur pur
300 g
2,99 €
9,97 €/kg
garden good
180 g
1,49 €
2,19 €
12,17 €/kg
500 g
2,59 €
5,18 €/kg
1,29 €
7,17 €/kg
ds
200 g
2,39 €
2,49 €
12,45 €/kg
lorenz
110 g
1,39 €
2,79 €
25,36 €/kg
spar
2,5 kg
3,29 €
1,20 €/kg
bio zone
100 g
1,12 €
14,90 €/kg
s-budget
1,04 €
7,45 €/kg
25 g
59,60 €/kg
bimed
1,11 €
1,59 €
7,95 €/kg